Let op! 1 juli gaan de gyms weer open.

(English below)

 

1 juli gaan de gyms weer open.

We verheugen ons er enorm op jullie allemaal weer te zien.

 

VOORWAARDEN

Net als in elke andere branche gelden ook voor het openen van de gyms allerlei voorwaarden. Die zijn nog niet officieel bekend gemaakt. Van sommige voorwaarden mogen we uitgaan omdat ze overal gelden, op andere moeten we nu anticiperen.

 

WAT WE HOPEN

Dat de gyms open gaan zonder ingrijpende aanpassingen buiten de logische voorzorgsmaatregelen (blijf thuis als je ziek bent, was vaak je handen, maak extra schoon, blijf op gepaste afstand van elkaar, etc).

 

WAT WE DENKEN

Dat er in de eerste fase straks minder mensen tegelijk aanwezig mogen zijn in de gym. En dat net als in buurlanden onderscheid wordt gemaakt tussen intensief en minder intensief trainen. Dat lessen en trainingen waarbij de hartslag flink omhoog gaat voorlopig nog buiten moeten worden aangeboden en de rest binnen.

 

ONS ROOSTER

Dat onderscheid tussen intensief en minder intensief trainen zou voor ons rooster het volgende betekenen.

 

Binnen:

⁃         Strongher

⁃         Powerliften

⁃         CrossFit techniek

⁃         Zaktraining techniek

⁃         Mobility

⁃         Yoga

⁃         Pilates

⁃         Vrij trainen

⁃         Personal training

 

Buiten:

⁃         CrossFit wod

⁃         Zaktraining

⁃         Hardlopen

⁃         Circuittraining

⁃         Conditiewerk (roeien, assault, etc)

 

TRAINEN OP ONGEBRUIKELIJKE TIJDEN

Om de opening van de gyms veilig en soepel te laten verlopen hebben we je hulp nodig. Uiteraard wat betreft het naleven van de voorwaarden die de overheid stelt aan opening. Maar daarnaast ook bij het plannen van je lessen.
We zijn er van overtuigd dat we al onze leden kunnen bedienen binnen de gestelde voorwaarden. Maar omdat er minder mensen tegelijk aanwezig mogen zijn, zullen we lessen en trainingen plannen op ongebruikelijke tijdstippen (14u, 15u, 16u, etc). Werk je thuis, overleg dan met opdrachtgevers of werkgever zodat je op die je ongebruikelijke tijden kan trainen.

 

In de eerste fase zetten we nog even een maximum van 3 credits per week op het boeken van lessen tijdens de piekuren (avond vanaf 17u en de vroege ochtend tot 9u).

Op de rest van de dag kunnen lessen onbeperkt geboekt worden. De buitenlessen zijn voor alle leden toegankelijk, op welke locatie je lid bent maakt voor het boeken van die lessen niet uit. Op deze manier voorkomen we drukte op de piektijden, en kunnen we al onze leden bedienen binnen de voorwaarden van de overheid.

 

Vanaf 1 juli activeren we de abonnementen weer. Heb je een medische of andere reden om je abo bevroren te houden dan kan dat natuurlijk, mail je verzoek dan naar office@vondelgym.nl Naar dat mailadres kun je ook een bericht sturen als je nu alvast je abonnement wil activeren zodat je komende weken alvast mee kunt doen aan de buitenlessen.

 

Heel veel dank voor jullie begrip, en voor je loyaliteit tijdens de quarantaine. Vanaf 1 juli zien we elkaar weer in de gyms. Daar zijn we ongelooflijk blij om!

 

Team Vondelgym

 

 

Attention! July 1st, gyms will re-open

 

On the 1st of July the gyms will open again and we’re really looking forward to seeing you all again.

 

REQUIREMENTS

Just like in any other field of business , there will be all kinds of requirements involved.

These have not been officially announced yet, but we can assume quite a few of the requirements as these are general, on some others we have to anticipate.

 

WHAT WE HOPE

That we can re-open without any drastic adjustments other than the logical precautions (stay home when you are sick, wash your hands a lot, clean more, keep a safe distance from eachother, etc).

 

WHAT WE THINK

That in the first fase we’ll be restricted to a certain amount of people present in the gym and that just like in our neighbouring countries a difference will be made between intensive and less intensive types of training. We think that the classes and types of training that raise the heart rate a lot will have to be offered outdoors for a while and that other things can happen inside the gym.

 

OUR SCHEDULE

This difference in intensity will probably mean the following for our schedule:

 

Inside:

⁃         Strongher

⁃         Powerlifting

⁃         CrossFit technique

⁃         Bag training technique

⁃         Mobility

⁃         Yoga

⁃         Pilates

⁃         Open gym (fitness)

⁃         Personal training

 

Outside:

⁃         CrossFit wod

⁃         Bag training

⁃         Running

⁃         Circuit training

⁃         Conditioning (rowing, assault, etc)

 

TRAINING OFF PEAK HOURS

To reopen the gym safely en smooth, we do need your help; Of course by sticking to the governmental requirements, but also with the way you plan your classes. We are convinced that we can serve all of our members while sticking to the rules of the health authorities, but because less people can be present at the same time, we want to ask you to try to plan your training off peak hours if you are able to (2pm, 3, pm, 4pm etc). If you work from home, try to negotiate with your employer/collegues/eployees about training off peak hours.

 

 

In that first fase we will still provide you with three credits a week for booking classes during peak hours (evening from 5pm and early morning ‘til 9am). The rest of the day you can book unlimited classes. Outdoor classes are available for all members, in which ever location you are a member, you can book classes.

We want to try and prevent rush hours, so that we can serve all our members according to the requirements.

 

From the 1st of July we will activate all subscriptions. If you have a medical or another reason to keep your subscription frozen for now, that’s possible, but please email your request to office@vondelgym.nl. You can also send an email to Office to directly activate your subscription to enjoy our outdoor classes in the upcoming weeks.

 

We thank you very much for understanding and also for your loyalty during the quarantine. We will see one and other in the gyms for July 1st and we are extremely excited about that!

 

Team Vondelgym